za većinu Hrvatske
ili pouzećem

| Duljina | 208.0 cm |
| Širina | 122.0 cm |
| Visina | 115.0 cm |
| Dimenzije kreveta | 120x200 cm |
| Dimenzija madraca | 120x200 cm |
Magic Velvet je baršunasta tkanina mekana i nježna na dodir. Vrlo je otporna na habanje i ne skuplja se tijekom upotrebe - osigurava besprijekoran izgled tapeciranog namještaja godinama. Magic tkanina ima certifikat o svojim svojstvima usporavanja plamena i Cleanaboo svojstvima, koja sprječavaju upijanje tekućina u strukturu namještaja. Osim toga, tekstil je dobio PETPROOF certifikat, koji potvrđuje njegovu visoku otpornost na ogrebotine uzrokovane životinjskim kandžama. Gusto tkana pređa otežava prodiranje dlaka u njezinu strukturu i lako se održava čistom - jednostavno upotrijebite običan valjak za dlačice ili vlažnu krpu za čišćenje površine. Zbog sintetičkog sastava tkanine, ne smije se izlagati pretjerano visokim temperaturama i korozivnim sredstvima za čišćenje. Ne prati mokro. Čišćenje je moguće samo blagim proizvodima za njegu tapeciranog namještaja.
| Brand | Timeless |
| Boja | Magic_Velvet_2201 |
| Težina | 92000.00 g |
| Vrsta tkanine | Baršun |
| Pet Friendly | Da |
| Skidiva/periva navlaka | Nadmadrac periv na 30° |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Tip kreveta po veličini madraca | Kreveti za mlade |
| Vrsta madraca | Madrac s bonell oprugama |
| Tvrdoća madraca | Madrac srednje tvrdoće |
| Boja nogu | Prirodna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 103 | 125 | 16.5 |
| 2 | 45 | 60 | 201 | 36 |
| 3 | 45 | 60 | 200 | 39.5 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.