za većinu Hrvatske
ili pouzećem

| Duljina | 212.0 cm |
| Širina | 144.0 cm |
| Visina | 120.0 cm |
| Dimenzije kreveta | 120x200 cm |
| Dimenzija madraca | 120x200 cm |
Prestige tkanina čini namještaj izrađen od nje luksuznim i udobnim. Tkanina je baršunasta, ugodna na dodir i pripada baršunastoj vrsti tkanina. Na njezinoj površini vidljiv je nježan sjaj koji nastaje kao rezultat dodira i svjetlosti. Vrhunska tkanina ne može nedostajati modernih rješenja, poput Cleanaboo tehnologije koja smanjuje upijanje tekućina. Prestige tkaninu treba čistiti samo blagim proizvodima za njegu tapeciranog namještaja. Ne smije se prati mokro, glačati ili izbjeljivati.
| Brand | Timeless |
| Boja | Prestige_2769 |
| Težina | 127000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš |
| Tip kreveta po veličini madraca | Kreveti za mlade |
| Boja nogu | Siva |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 125 | 154 | 34 | 34 |
| 2 | 62 | 204.5 | 62 | 44 |
| 3 | 62 | 204.5 | 62 | 49 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.