za većinu Hrvatske
ili pouzećem


| Duljina | 208.0 cm |
| Širina | 144.0 cm |
| Visina | 122.0 cm |
| Dimenzije kreveta | 120x200 cm |
| Dimenzija madraca | 120x200 cm |
Mekana i ugodna tkanina Freya izgledom podsjeća na popularnu frotirnu tkaninu. Kombinira mekoću baršuna s petljastim tkanjem. Ova kombinacija izvrstan je izbor za tapecirani namještaj. Materijal je također otporan na habanje i kidanje. Otporan je na grudanje, usporava plamen te ima certifikate REACH i Oeko-Tex.
| Brand | Timeless |
| Boja | Freya_210_03 |
| Težina | 108000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš |
| Pet Friendly | Da |
| Tip kreveta po veličini madraca | Kreveti za mlade |
| Boja nogu | Zlatna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 124 | 146 | 32 |
| 2 | 50 | 62 | 202 | 38 |
| 3 | 50 | 62 | 202 | 38 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.