za većinu Hrvatske
ili pouzećem

| Duljina | 211.0 cm |
| Širina | 130.0 cm |
| Visina | 105.0 cm |
| Dimenzije kreveta | 120x200 cm |
| Dimenzija madraca | 120x200 cm |
Tkanina Faro namijenjena je za tapeciranje i razne vrste kućnog tekstila. Gusto tkana pređa pokazuje dobru otpornost na sunčevu svjetlost, zahvaljujući kojoj namještaj tapeciran njome dugo zadržava izvorne boje. Dobra otpornost na žbukanje i trenje potvrđuje njezinu visoku kvalitetu. Preporučuje se čišćenje tekstila samo blagim proizvodima za njegu tapeciranog namještaja, ne smije se izbjeljivati niti kemijski čistiti.
| Brand | Timeless |
| Boja | Wotan_hrast_Faro_14 |
| Težina | 98500.00 g |
| Vrsta tkanine | Pletena |
| Tip kreveta po veličini madraca | Kreveti za mlade |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 105 | 132 | 23 |
| 2 | 47 | 60 | 200 | 36.5 |
| 3 | 47 | 60 | 200 | 39 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.