
| Duljina | 155.0 cm |
| Širina | 235.0 cm |
| Visina | 90.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 200x143 cm |
Tkanina Cayenne je eko koža koju karakterizira otpornost na kidanje i habanje. Njezin živi pigment izgleda još bolje nego na slici. Zahvaljujući svojim svojstvima, praktična je i stoga savršena za tapecirani namještaj namijenjen svakodnevnoj upotrebi.
Nevada
Ima vidljivo tkanje u obliku pletenice s uočljivom strukturom. U potpunosti je izrađena od sintetičkih vlakana visoke čvrstoće i otpornosti na habanje. Čišćenje površine tkanine treba obavljati samo sredstvima namijenjenim za tu svrhu. Ne izlagati tkaninu visokim temperaturama. Ne prati mokro. Ne izbjeljivati.
| Brand | Timeless |
| Boja | Cayenne_1113_Nevada_4 |
| Težina | 114500.00 g |
| Vrsta tkanine | Eko_koža |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kut | Promjenjivi |
| Boja nogu | Siva |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 64 | 96 | 25 |
| 2 | 67 | 80 | 133 | 47.5 |
| 3 | 71 | 71 | 154 | 42 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.