
| Duljina | 140.0 cm |
| Širina | 222.0 cm |
| Visina | 90.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 200x140 cm |
| Dubina sjedišta | 55 cm |
Tkanina za presvlake Malmo izrađena je od 100% poliestera. Malmo tekstil pripada skupini pletenica koje su poznate po svojoj izdržljivosti. Malmo tekstil postigao je rezultat od čak 55 000 ciklusa u testu abrazije, što mu daje visoku otpornost na blijeđenje. Također je otporan na gužvanje i blijeđenje pri izlaganju umjetnoj svjetlosti. Na taj način, namještaj presvučen ovom tkaninom dulje će zadržati dobar izgled. Također je siguran za zdravlje - bez štetnih tvari. Čišćenje površine moguće je samo uz upotrebu blagih proizvoda za njegu presvlaka. Nemojte ga prati mokro i nemojte koristiti sredstva za izbjeljivanje. Ne glačajte.
| Brand | Timeless |
| Boja | Malmo_16 |
| Težina | 101500.00 g |
| Vrsta tkanine | Pletena |
| Materijal punjenja sjedišta | Bonnell opruge, pjena |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kut | Promjenjivi |
| Tvrdoća madraca | Sjedište srednje tvrdoće |
| Boja nogu | Prirodna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 72 | 138 | 38.5 |
| 2 | 49 | 77 | 132 | 48 |
| 3 | 25 | 52 | 88 | 15 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.