
| Duljina | 170.0 cm |
| Širina | 320.0 cm |
| Visina | 100.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 200x130 cm |
| Dubina sjedišta | 60 cm |
Aragon je tkanina za presvlake koju karakterizira visoka gramaža - 360 g/m² i visoka otpornost boje na blijeđenje. Otpornost materijala na blijeđenje posebno je važna značajka u slučaju tapeciranog namještaja koji će se nalaziti u sunčanoj prostoriji. Osim toga, materijal ima povećanu otpornost na trenje i stvaranje ljuštenja. Tkanina Aragon opremljena je tehnologijom Cleanaboo+ koja ograničava upijanje tekućine u strukturu materijala. Prolivena voda ili sok poprimit će oblik kapljica koje se lako mogu ukloniti krpom ili papirnatim ručnikom. Tkanina Aragon prošla je test cigareta, pokazujući svoja svojstva usporavanja plamena. Tkaninu treba čistiti blagim sredstvima za čišćenje presvlaka. Mokro pranje, glačanje i izbjeljivanje se ne preporučuju.
| Brand | Timeless |
| Boja | Aragon_03 |
| Težina | 174000.00 g |
| Vrsta tkanine | Strukturna |
| Materijal punjenja sjedišta | Val opruge, pjena |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Kut | Desni |
| Tvrdoća madraca | Sjedište srednje tvrdoće |
| Boja nogu | Siva |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 70 | 88 | 102 | 42 |
| 2 | 88 | 102 | 135 | 64 |
| 3 | 88 | 90 | 175 | 68 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.