
| Duljina | 142.0 cm |
| Širina | 247.0 cm |
| Visina | 96.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 140x200 cm |
Ekološka tkanina za presvlake izrađena od recikliranih PET plastičnih boca. Ekološki prihvatljiva pređa izrađena je s poštovanjem prema prirodnom okolišu, što je potvrđeno GRS certifikatom (Global Recycled Standard). Materijal je visoke kvalitete, karakteriziran visokom otpornošću boja na izlaganje suncu i stvaranje gomila. Standard pređe također je povećan zbog svojih vatrootpornih svojstava.
| Brand | Timeless |
| Boja | Terra_05 |
| Težina | 124000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš |
| Pet Friendly | Da |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kut | Promjenjivi |
| Boja nogu | Crna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 33 | 73 | 122 | 28 |
| 2 | 47 | 77 | 130 | 46 |
| 3 | 19 | 68 | 130 | 18 |
| 4 | 30 | 70 | 92 | 23 |
| 5 | 18 | 67 | 72 | 9 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.