
| Duljina | 156.0 cm |
| Širina | 234.0 cm |
| Visina | 82.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 200x140 cm |
Kašmir je strukturirana tkanina prirodnog izgleda koja podsjeća na vunu. Mekana i ugodna na dodir pređa odlikuje se visokom otpornošću na blijeđenje boje trljanjem, zahvaljujući čemu namještaj presvučen njome dugo zadržava svoj savršen izgled. Povećana izdržljivost tkanine posljedica je povećane otpornosti na habanje i stvaranje dlačica. Dobra otpornost na svjetlost omogućit će vam da dugo uživate u izvornom intenzitetu boje. Osim toga, standard R.E.A.C.H. koji je dodijeljen tkanini potvrđuje da je pređa sigurna za ljudsko zdravlje i okoliš. Kada je riječ o čišćenju, preporučuje se korištenje blagih sredstava za njegu presvlaka.
| Brand | Timeless |
| Boja | Cashmere_17_Cashmere_14 |
| Težina | 130000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pletena |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kut | Promjenjivi |
| Boja nogu | Crna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 84 | 74 | 160 | 46 |
| 2 | 84 | 84 | 135 | 60 |
| 3 | 87 | 34 | 59 | 24 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.