
| Duljina | 140.0 cm |
| Širina | 233.0 cm |
| Visina | 77.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 140x200 cm |
Bahama tkanina je tkanina za presvlake sa strukturom fine pletenice koja, zahvaljujući različitim nijansama niti osnove i potke, čini tkaninu sjajnom. Pletene tkanine smatraju se najizdržljivijima. Test habanja Bahama tkanine pokazao je da je vrlo čvrsta, što potvrđuje rezultat od 100.000 ciklusa. To je broj ciklusa intenzivnog trenja potreban za oštećenje tkanine. Ne sadrži štetne sastojke, stoga je sigurna za zdravlje. Čistiti samo blagim sredstvima za njegu presvlaka. Ne prati mokro. Ne glačati. Ne izbjeljivati.
| Brand | Timeless |
| Boja | Bahama_08_Bahama_33 |
| Težina | 135000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pletena |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Kut | Promjenjivi |
| Boja nogu | Crna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 73 | 74 | 141 | 49 |
| 2 | 47 | 132 | 77 | 44 |
| 3 | 69 | 19 | 132 | 18 |
| 4 | 60 | 33 | 87 | 24 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.