| Duljina | 188.0 cm |
| Širina | 285.0 cm |
| Visina | 80.0 cm |
| Visina sjedišta | 38 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 240x135 cm |
| Visina nožica | 5 cm |
| Dubina sjedišta | 65 cm |
Clara tkanine su ugodne šenil tkanine modernog izgleda. Izgledaju izvrsno na tapeciranom namještaju i tekstilnim dekoracijama. Clara tkanina je mekana na dodir, što povećava udobnost korištenja. Njezin elegantni uzorak dobro se slaže s klasičnim i modernim oblicima namještaja. Pređa je također izdržljiva, otporna na vatru i pogodna je za kućne ljubimce.
| Brand | Timeless |
| Boja | Clara_215_10 |
| Težina | 116000.00 g |
| Materijal | Pravo drvo |
| Vrsta tkanine | Chenille |
| Materijal konstrukcije | Drvo, iverica |
| Materijal punjenja sjedišta | Val opruge, pjena |
| Pet Friendly | Da |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Kut | Promjenjivi |
| Tvrdoća madraca | Sjedište srednje tvrdoće |
| Materijal nogu | Metal, plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 102 | 177 | 48.5 |
| 2 | 52 | 95 | 143 | 48.7 |
| 3 | 50 | 57 | 105 | 23.7 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.