
| Duljina | 205.0 cm |
| Širina | 348.0 cm |
| Visina | 76.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 290x125 cm |
Tkanina Maya je pletena tkanina koja impresionira svojim prepoznatljivim printom. Iznimno ugodna na dodir i praktična, savršeno izgleda na tapeciranom namještaju i tekstilnim dodacima. Materijal je vatrootporan, prijazan za kućne ljubimce i otporan na habanje. Također je izdržljiv i jednostavan za čišćenje. Ova plišana tkanina ima i Oeko-Tex certifikat.
Corbett
Corbettova tkana tkanina izgleda izvrsno na tapeciranom namještaju. Njena šarena mješavina prekrasno ističe oblike namještaja i daje jedinstven karakter svakom tapeciranom komadu. Materijal je otporan na plamen i svjetlost. Pređa također ima ograničeno upijanje tekućine i jednostavna svojstva čišćenja.
| Brand | Timeless |
| Boja | Maya_09_Corbett_78 |
| Težina | 144500.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš/pletena |
| Pet Friendly | Da |
| Tip garniture | Kutna garnitura na U |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Nema prostor za pohranu |
| Kut | Desni |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 78 | 113 | 153 | 43.5 |
| 2 | 77.5 | 93 | 137 | 50 |
| 3 | 78 | 90 | 205 | 51 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.