
| Duljina | 194.0 cm |
| Širina | 256.0 cm |
| Visina | 94.0 cm |
Odabirom proizvoda izrađenog od Luxo tkanine, zajamčena vam je visoka kvaliteta i povećana otpornost na prljavštinu. Ova tkanina ima UNICLEAN svojstva koja ograničavaju upijanje tekućina. Upozorenje! Luxo tkanina nije 100% vodootporna tkanina, već samo ograničava upijanje tekućina.
| Brand | Timeless |
| Boja | Luxo_6601 |
| Težina | 100000.00 g |
| Vrsta tkanine | Strukturna |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Nema funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Nema prostor za pohranu |
| Kut | Lijevi |
| Boja nogu | Crna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 95 | 162 | 78 | 51 |
| 2 | 97 | 198 | 96 | 49 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.