
| Duljina | 165.0 cm |
| Širina | 244.0 cm |
| Visina | 76.0 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 210x144 cm |
Onega furniture plish je izuzetno mekana i ugodna tkanina za presvlake. Zahvaljujući svojoj originalnoj strukturi, tkanina daje izvanredan izgled tapeciranom namještaju. Guste kuglice na površini materijala ne samo da izgledaju lijepo, već su i nevjerojatno ugodne za kožu. Još jedna prednost moderne pređe su njezina visokokvalitetna svojstva. Jedno od najčešće traženih svojstava je jednostavnost čišćenja. Druga su vodootpornost i visoka otpornost boje na blijeđenje pod utjecajem svjetlosti. Ova značajka omogućuje nam da dugo uživamo u izvornoj nježnosti nijanse.
| Brand | Timeless |
| Boja | Onega_02 |
| Težina | 100000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš |
| Pet Friendly | Da |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Kut | Desni |
| Boja nogu | Crna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 50 | 87 | 126 | 47 |
| 2 | 50 | 92 | 150 | 41 |
| 3 | 29 | 58 | 120 | 18 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.