
| Duljina | 200.0 cm |
| Širina | 92.0 cm |
| Visina | 77.0 cm |
| Visina sjedišta | 38 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 200x143 cm |
| Visina nožica | 4.5 cm |
| Dubina sjedišta | 51 cm |
Alova je sintetička tkanina mekana i baršunasta na dodir. Podsjeća na pliš i ima nježnu paperjastu površinu. Izdržljiva je i otporna na habanje. Materijal ima Oeko-Tex certifikat od strane Tekstilnog instituta, što znači da ne sadrži štetne alergene boje. Savršeno za dječju sobu. Ne smije se prati mokro ili glačati. Ne koristite sredstva za izbjeljivanje.
Lawa
Tkanina za presvlake Lawa je debela pletenica. Osnovne i potke su različitih boja. Ugodna je na dodir, ali malo hrapava. Pletenica ima 3D strukturu. Svjetlije boje su blago prozirne. Tkanina Lava izrađena je uglavnom od poliestera, ali s dodatkom viskoze, najlona i pamuka. Sve to znači da tkanina ne sadrži štetne sastojke, a istovremeno omogućuje dobru cirkulaciju zraka, lako upija vlagu, ali se i brzo suši. Osim toga, zdravstveno je prihvatljiva i otporna na sunčevu svjetlost. Boje namještaja ne blijede, a tkanine su ekološki prihvatljive. Čišćenje je moguće samo blagim proizvodima za njegu presvlaka. Ne prati mokro. Ne glačati. Ne izbjeljivati.
| Brand | Timeless |
| Boja | Alova_04_Lawa_06 |
| Težina | 86000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš/pletena |
| Materijal konstrukcije | Drvo, iverica |
| Materijal punjenja sjedišta | Visokoelastična pjena |
| Tip garniture | Kauč |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Tvrdoća madraca | Srednje meko sjedište |
| Boja nogu | Krom |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 53 | 83 | 200 | 86 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.