za većinu Hrvatske
ili pouzećem

| Duljina | 213.0 cm |
| Širina | 120.0 cm |
| Visina | 130.0 cm |
| Dimenzije kreveta | 120x200 cm |
| Dimenzija madraca | 120x200 cm |
Bristol tkanina je strukturirana presvlaka izrađena od 100% poliestera. Fleksibilna i izdržljiva. Izgleda sjajno kao navlaka za tapecirani namještaj i jastuke za naslon. Ima svojstva usporavanja plamena i hidrofobnosti. Dodatna prednost materijala je povećana otpornost na ogrebotine i dlake kućnih ljubimaca - ima PETPROOF certifikat. Tkaninu treba njegovati blagim sredstvima za čišćenje presvlaka. Ne glačati. Ne izbjeljivati. Ne prati mokro.
| Brand | Timeless |
| Boja | Bristol_2442 |
| Težina | 132500.00 g |
| Vrsta tkanine | Strukturna |
| Pet Friendly | Da |
| Skidiva/periva navlaka | Nadmadrac periv na 30° |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Vrsta kreveta | Kontinentalni krevet |
| Tip kreveta po veličini madraca | Kreveti za mlade |
| Vrsta madraca | Madrac s džepičastim oprugama |
| Tvrdoća madraca | Madrac srednje tvrdoće |
| Boja nogu | Srebrna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 62 | 202 | 49.5 |
| 2 | 55 | 62 | 202 | 47 |
| 3 | 15 | 120 | 124 | 31 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.