
| Duljina | 237.0 cm |
| Širina | 211.0 cm |
| Visina | 103.0 cm |
| Dimenzije kreveta | 180x200 cm |
| Dimenzija madraca | 180x200 cm |
| Brand | Timeless |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Težina | 131400.00 g |
| Vrsta tkanine | Chenille |
| Vrsta kreveta | Tapecirani krevet |
| Tip kreveta po veličini madraca | Bračni kreveti |
| Madrac uključen | Madrac nije uključen u cijenu kreveta |
| Podnica uključena | Podnica je uključena u cijenu kreveta |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 210 | 115 | 25 | 44 |
| 2 | 200 | 45 | 35 | 40 |
| 3 | 210 | 50 | 34 | 30 |
| 4 | 200 | 22 | 12 | 17 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.