
| Visina sjedišta | 42 cm |
| Visina nožica | 4 cm |
| Dubina sjedišta | 68 cm |
Zahvaljujući svom upečatljivom izgledu, Sonic je jedinstvena tkanina savršena za tapeciranje. Odlikuje je trodimenzionalna površina i ultra-moderan dizajn koji posebno impresionira. Materijal ima bogatu teksturu redovito raspoređenih sitnih rupica koje podsjećaju na saće, dajući mu jedinstven i upečatljiv izgled. Unatoč svojoj posebnoj teksturi, Sonic je vrlo izdržljiv i ugodan. Materijal ima blag sjaj koji djeluje gotovo ekstravagantno u kombinaciji s nježnim uzorkom. Tapecirani namještaj od Sonic tkanine savršeno pristaje zaobljenim oblicima najmodernijeg namještaja, naglašavajući njegov fascinantan karakter. Tekstil je ojačan pletenjem s dlačicama kako bi se poboljšala njegova izdržljivost, čineći ga vrlo udobnim za svakodnevnu uporabu. Sonic je savršen izbor za sve koji traže tkaninu s odvažnim dizajnom i izvrsnom trajnošću.
| Brand | Premium Collection |
| Boja | Sonic_23 |
| Maksimalno opterećenje | 250 kg |
| Težina | 83000.00 g |
| Materijal | Plastika |
| Vrsta tkanine | 3d |
| Materijal punjenja sjedišta | Visokoelastična PU pjena |
| Pet Friendly | NE |
| Tip garniture | Dvosjed |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 117 | 217 | 75 | 83 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.