
| Visina sjedišta | 42 cm |
| Visina nožica | 4.5 cm |
| Dubina sjedišta | 55 cm |
Debela strukturirana bukle tkanina s čvrstim, uvijenim tkanjem koje stvara višedimenzionalni dojam. Vrlo visok stupanj otpornosti na habanje (Martindale test 100.000, 570 g/m²) jamči dugotrajnu uporabu bez znakova trošenja. Sastoji se od 93 % poliestera, 6 % akrila i 1 % pamuka. Tkanina je certificirana prema Oeko-Tex® standardu, što znači da je potpuno slobodna od štetnih kemikalija i sigurna za ljudsku upotrebu. Kako bi dobila Oeko-Tex Standard 100 certifikat, tkanina mora biti testirana i potvrđena kao slobodna od štetnih razina više od 100 tvari poznatih po štetnosti za ljudsko zdravlje.
| Brand | Premium Collection |
| Boja | Baloo_2073 |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Težina | 40545.00 g |
| Vrsta tkanine | Boucle |
| Materijal punjenja sjedišta | Visokoelastična PU pjena, vatelin |
| Funkcija okretanja stolice | Da - 360° |
| Boja nogu | Srebrna |
| Materijal nogu | Metal |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 90 | 99 | 71 | 42 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.