
| Visina sjedišta | 39 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 132x210 cm |
| Visina nožica | 4 cm |
Tilia tapecirna tkanina je plišani tip – vrlo mekana i iznimno udobna, s jedinstvenim izgledom. Široke pruge podsjećaju na korduro, ali su nevjerojatno mekane. Vrlo visok sloj dlačica gladak je i baršunast na dodir. Površina tkanine pruža fascinantne vizualne efekte, čineći je originalnom presvlakom za sofu. Spektakularni efekt sjenčanja, ovisno o smjeru dlačica i kutu svjetla, dodaje jedinstven šarm. Površina tekstila je blago sjajna, što omogućuje da sofa s različitih strana izgleda pomalo drugačije. Tkanina, sa svojom ugodnom prirodom i visokom kvalitetom, dokaz je naše predanosti izvrsnosti. To je čini idealnom za tapeciranje namještaja za obitelj. Materijal je vrlo otporan na habanje, ne stvara dlačice (pilling) i dostupan je u raznim bojama.
| Brand | Timeless |
| Boja | Tilia_100 |
| Maksimalno opterećenje | 250 kg |
| Težina | 100000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš |
| Vrsta materijala tapeciranog namještaja | Baršun |
| Materijal punjenja sjedišta | Pjena, zig-zag opruge |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Kut | Lijevi |
| Tvrdoća madraca | Sjedište srednje tvrdoće |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 90 | 59 | 110 | 50 |
| 2 | 70 | 149 | 102 | 50 |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.