
| Visina sjedišta | 40 cm |
| Visina nožica | 3 cm |
| Dubina sjedišta | 53 cm |
Nježna na dodir, debela poliesterska tkanina u obliku fine pletenice. Vrlo je izdržljiva i fleksibilna. Ne skuplja se tijekom upotrebe i nije rastezljiva. Otporna na umjetnu svjetlost - ne blijedi. Čišćenje je moguće samo uz upotrebu blagih proizvoda za njegu tapeciranog namještaja. Ne smije se prati mokro ili glačati. Agresivna sredstva za čišćenje i sredstva za izbjeljivanje ne smiju se koristiti na površini.
| Brand | Timeless |
| Boja | Muna_14_Muna_08_Crna |
| Težina | 97500.00 g |
| Vrsta tkanine | Pletena |
| Materijal konstrukcije | Drvo, iverica |
| Materijal punjenja sjedišta | Bonnell opruge, val opruge |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Nema funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Nema prostor za pohranu |
| Kut | Lijevi |
| Tvrdoća madraca | Sjedište srednje tvrdoće |
| Boja nogu | Crna |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 73 | 86 | 190 | 62.5 |
| 2 | 71 | 90 | 122 | 35 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.