| Dimenzija područja za spavanje | 123x222 cm |
| Dubina sjedišta | 53 cm |
Amore je plišana tkanina, ugodna, mekana i nježna na dodir. Toliko je fleksibilna da savršeno pristaje tapeciranom namještaju i jastucima. Ne skuplja se tijekom upotrebe i otporna je na svjetlost. Izrađena u potpunosti od poliesterskih vlakana. Preporučuje se njegovati samo sredstvima za čišćenje tapeciranog namještaja. Ne glačati i ne izbjeljivati.
| Brand | Timeless |
| Boja | Amore_01 |
| Maksimalno opterećenje | 280 kg |
| Težina | 160000.00 g |
| Vrsta tkanine | Tkanina |
| Materijal konstrukcije | Drvo |
| Materijal punjenja sjedišta | Val opruge, pjena |
| Tip garniture | Kutna garnitura na L |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Kut | Desni |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Metal |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.