
| Visina sjedišta | 41 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 290x125 cm |
| Visina nožica | 5 cm |
| Dubina sjedišta | 62 cm |
Manila je tkanina mekane i baršunaste strukture. Pripada skupini plišanih tkanina koje izgledaju sjajno na tapeciranom namještaju. Izdržljiva je, otporna na trenje i habanje. Ne blijedi niti se mrvi tijekom upotrebe. Ima svojstva usporavanja plamena. Tkanina se može prati ručno na niskim temperaturama. Ne klorirati, ne glačati niti sušiti u sušilici.
| Brand | Timeless |
| Boja | Manila_16_Manila_18 |
| Težina | 160500.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš |
| Materijal konstrukcije | Drvo, iverica |
| Materijal punjenja sjedišta | Val opruge, pjena |
| Tip garniture | Kutna garnitura na U |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Kut | Lijevi |
| Tvrdoća madraca | Srednje tvrdo sjedište |
| Boja nogu | Siva |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 77 | 117 | 154 | 56.5 |
| 2 | 74 | 93 | 136 | 52 |
| 3 | 77 | 90 | 202 | 52 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.