
| Visina sjedišta | 42 cm |
| Visina nožica | 3.5 cm |
| Dubina sjedišta | 65 cm |
Casino tapecirna tkanina je debeli, iznimno mekani velur s vrlo suptilnim sjajem i glatkom, ujednačenom površinom. Nježna, plišana tekstura ugodna je na dodir i ima elegantan izgled. Ova visokokvalitetna tkanina namještaju daje sofisticiran i profinjen dojam, a istovremeno im pruža udoban i topao karakter. Tkanina je obogaćena tehnološki naprednim svojstvima. Prvo, iznimno je otporna na habanje. Također je otporna na ogrebotine, što je čini odličnim izborom za vlasnike kućnih ljubimaca. Važna značajka tkanine je otpornost na mrlje i sporo upijanje tekućina, što značajno olakšava čišćenje. Zahvaljujući tim prednostima, namještaj presvučen Casino tkaninom služit će vam mnogo dulje.
| Brand | Premium Collection |
| Boja | Casino_Sand |
| Maksimalno opterećenje | 450 kg |
| Težina | 116000.00 g |
| Materijal | Tkanina |
| Vrsta tkanine | Baršun |
| Materijal punjenja sjedišta | PU pjena, visokoelastična PU pjena, vatelin |
| Pet Friendly | Da |
| Tip garniture | Četverosjed |
| Modularnost | Model je modularan |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 69 | 109 | 120 | 42 |
| 2 | 69 | 109 | 103 | 32 |
| 3 | 69 | 109 | 120 | 42 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.