| Dimenzija područja za spavanje | 140x195 cm |
| Dimenzije kreveta | 140x195 cm |
| Dubina sjedišta | 48 cm |
To je tkanina koja se lako čisti, s pletenom strukturom, nježna je i ugodna na dodir. Izrađena je od sintetičkih vlakana koja pružaju visoku otpornost na svjetlost. Ima ojačanje u obliku dodatne mrežice, što povećava otpornost na kidanje. Ne izlažite tkaninu visokim temperaturama, mokrom pranju i sredstvima za izbjeljivanje. Njega i čišćenje mogući su samo uz upotrebu posebnih sredstava namijenjenih za tapeciranje.
Soft
Tkanina za presvlake Soft ugodna je na dodir i imitira kožu, kako na dodir tako i kroz reljefni uzorak. Soft je sjajna, glatka i lako se slaže - dobro se prilagođava namještaju. To je sintetička tkanina s poliuretanskim premazom na tkanoj mreži koja je jača. Soft je izvrsna alternativa pravoj koži jer je jeftinija i teško ju je razlikovati od originala na prvi pogled. Mekana eko koža karakterizira se visokom izdržljivošću od 100 000 Martindale ciklusa, što znači da je vrlo otporna na habanje i izdržat će test vremena. Čak i nakon mnogo godina, namještaj će izgledati kao nov. Tkanina Soft je tekstil koji se lako čisti uz korištenje blagih proizvoda za njegu presvlaka. Ne smije se prati mokro, ne glačati niti izbjeljivati.
| Brand | Timeless |
| Boja | Sawana_14_Soft_17_Zigzag_60 |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Težina | 95000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pletena/eko_koža |
| Materijal konstrukcije | Drvo |
| Materijal punjenja sjedišta | Pjena |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.