| Visina sjedišta | 39 cm |
| Dimenzija područja za spavanje | 145x200 cm |
| Visina nožica | 4 cm |
| Dubina sjedišta | 62 cm |
Tkanina Curio otporna na habanje idealna je opcija za presvlake. Njena prepoznatljiva tkana struktura obavija svaku strukturu, dajući joj nevjerojatan izgled. Njena praktična svojstva uključuju otpornost boje na svjetlost i činjenicu da je njena površina obogaćena posebnim slojem koji štiti od brzog upijanja tekućina. Tkanina je također vatrootporna. Njena kvaliteta i sigurnost upotrebe potvrđene su certifikatima REACH i Oeko-Tex.
| Brand | Timeless |
| Boja | Curio_09 |
| Maksimalno opterećenje | 250 kg |
| Težina | 75000.00 g |
| Vrsta tkanine | Pliš |
| Vrsta materijala tapeciranog namještaja | Strukturna plišasta tkanina |
| Materijal punjenja sjedišta | Pjena, zig-zag opruge |
| Funkcija ležaja | Ima funkciju ležaja |
| Kutija za posteljinu ili pohranu | Ima prostor za pohranu |
| Tvrdoća madraca | Sjedište srednje tvrdoće |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 55 | 100 | 200 | 60 |
| 2 | 60 | 20 | 105 | 15 |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.