| Visina sjedišta | 46 cm |
| Visina nožica | 18 cm |
| Dubina sjedišta | 70 cm |
Strukturirana tapecirna tkanina s privlačnim i zanimljivim izgledom. Odlikuje je fino tweed tkanje s jasno vidljivim, pravilnim uzorkom. Materijal je izuzetno gladak na dodir, upotpunjen nježnim slojem dlačica na površini, pružajući ugodan osjećaj mekoće i udobne topline. Inspirirana retro estetikom, tkanina daje namještaju jedinstven karakter uravnotežene luksuznosti. Površina tkanine ima diskretan sjaj, a neujednačena melange koloristika privlači pažnju i intrigira pogled. Ovo pokazuje da tradicionalna dizajnerska rješenja mogu djelovati svježe u suvremenim interijerima. Sorella je idealna za tapeciranje klasičnih komada namještaja, ali i velikih sofa s minimalističkim ili zaobljenim oblicima, prirodno omogućujući stvaranje prostora u stilu profinjene elegancije. Osim estetskih vrijednosti, tkanina posjeduje i praktične karakteristike koje znatno olakšavaju svakodnevno korištenje namještaja. Otporna je na habanje i mrlje te se lako čisti. Bilo kakvi tragovi na melange površini manje su vidljivi, što omogućuje dugotrajno uživanje u ljepoti vašeg namještaja.
| Brand | Premium Collection |
| Boja | Sorella_03 |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Težina | 24428.00 g |
| Vrsta tkanine | Strukturna |
| Materijal punjenja sjedišta | PU pjena, visokootporna PU pjena, silikonski vatelin |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Metal |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 31 | 73 | 103 | 20 |
| 2 | 25 | 25 | 25 | 5 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.