
| Visina sjedišta | 43 cm |
| Visina nožica | 5 cm |
| Dubina sjedišta | 100 cm |
Inovativna tapecirna tkanina ravnog tkanja koja sadrži prirodni lan. Stvara prepoznatljiv melange efekt koji podsjeća na traper. Zahvaljujući finoj chenille pređi, površina ima vrlo suptilan teksturirani uzorak, što doprinosi izuzetnoj mekoći i ugodnom dodiru. Tkanina ima dvostruku konstrukciju. Donji sloj ima ojačavajuću funkciju, a njegova petljasta struktura stvara blagi valoviti efekt i dodatnu čvrstoću. Jedinstveno tkanje povezuje oba sloja, čime se eliminira potreba za dodatnom podlogom. Lins tkanina je izdržljiva, jednostavna za održavanje i ima prirodan izgled. Izvrsna je za one koji cijene udobnost i elegantne završne detalje na svom namještaju.
| Brand | Premium Collection |
| Boja | Lins_04 |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Težina | 20000.00 g |
| Materijal | Tkanina |
| Vrsta tkanine | Strukturna |
| Materijal punjenja sjedišta | PU pjena, visokoelastična pjena, vatelin |
| Pet Friendly | Da |
| Modularnost | Model je modularan |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 45 | 102 | 87 | 20 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.