
| Visina sjedišta | 40 cm |
| Visina nožica | 3 cm |
| Dubina sjedišta | 102 cm |
Sintetička tkanina koja oponaša nježno sjajan baršun. Savršen izbor za elegantne komade namještaja. Ima vrlo dobru otpornost na habanje, što značajno smanjuje rizik od oštećenja (testirajte Martindale 50000, 320 g/m2). Materijal je izuzetno mekan, svilenkast na dodir. Tkanina je prošla test za cigarete, što znači da je sustav presvlake otporan na dimljenje i paljenje plamena te zadovoljava PN-EN 1021-1: 2014-12 standard.
| Brand | Premium Collection |
| Boja | Bluvel_22 |
| Maksimalno opterećenje | 150 kg |
| Težina | 20000.00 g |
| Materijal | Baršun |
| Vrsta tkanine | Baršun |
| Materijal punjenja sjedišta | PU pjena, vatelin |
| Funkcija ležaja | Ne |
| Boja nogu | Crna |
| Materijal nogu | Plastika |
| Broj paketa | Visina (cm) | Širina (cm) | Duljina (cm) | Težina (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 42 | 82 | 104 | 20 |
Besplatna dostava za većinu Hrvatske
+ nova 48h isporuka za odabrane regije
Kako dostavljamo?
-
Male i srednje artikle
dostavljamo vlastitim vozilima unutar naših zona besplatne dostave, dok za ostala područja šaljemo putem DPD dostavne službe.
-
Veće komade namještaja
dostavljamo vlastitim vozilima i našim timom dostavljača kako bismo osigurali sigurnu i kvalitetnu dostavu u očekivanom roku.
Područja dostave
-
Besplatna dostava uključena:
Zagrebačka županija, Grad Zagreb, Primorsko-goranska županija (bez otoka), Istarska županija, Karlovačka županija, Grad Varaždin, Grad Sisak, Zadar i najbliža okolica, Šibenik i najbliža okolica, Split i najbliža okolica.
-
Za sve ostale dijelove Hrvatske (Osijek, Slavonija, Lika itd.):
- Besplatna dostava za narudžbe iznad 599 €
- 6,99 € za narudžbe do 20 kg
- 60 € za narudžbe iznad 20 kg
-
Dostavu ne vršimo na otoke i u gradove Dubrovačko-neretvanske županije.
Besplatan povrat u roku 14 dana
Detaljnije na stranici Povrat
Podrška svaki dan 8–20h
Za pomoć pri kupnji dostupni smo telefonom svaki dan. Nazovite 099/272-5139
Plaćanje karticama i pouzećem
Detaljnije na stranici Načini plaćanja
Dostava, montaža i odvoz
Uz dostavu do ulaznih vrata, vršimo i montažu i odvoz starog namještaja. Detaljnije na stranici Dodatne usluge.